Bytové doplňky a dekorace

O nás

Inspirujte se příběhem dvou českých podnikatelek! #iveta #martina

…. psal se rok 2000, když rodinné okolnosti daly základy utvoření úspěšnému byznysovému modelu dvou žen. Když se Iveta Grusová a Martina Škodová domluvily na založení společnosti zaměřené především na dovoz bytových doplňků, začínaly v počátcích hlavně s prodejem slovenské keramiky a svíčkami.

Po krátkém čase začaly pravidelně navštěvovat mezinárodní veletrh v Cantonu v Číně. Odtamtud začaly dovážet sezónní dekorace, květináče, vázy, anděly a lucerny. Středem jejich zájmu se postupem času staly světové značky, se kterými se domluvily na výhradním zastoupení pro daná teritoria. Tito dodavatelé a smlouvy s nimi jsou stěžejní pro chod celého obchodu.

„Během několika let se orientace společnosti trochu změnila a rozhodly jsme se upřednostnit významné světové výrobce především v oblasti kuchyňského nádobí a doplňků a vonných výrobků. Do našeho portfolia jsme zařadily britské značky Katie Alice a Kitchen Craft a italskou značku Easy Life. Nedílnou součástí naší nabídky se staly vonné produkty amerických značek BridgewaterVotivoGreenleaf a Willowbrook. Aby náš záběr byl komplexní a zákazníci spokojenější, neváhaly jsme s přidáním bytového textilu holandské značky Unique Living do našeho přehledu.“

O celých dvacet let později se společnost pohybuje nejen na českém a slovenském trhu se zastoupením výše zmíněných společností. Dva z dodavatelů zastupujeme i na území Polska. Pro uspokojení potřeb všech zákazníků prodáváme také běžnějších typy dekorací, jako jsou aromalampy, svícny, proutěné zboží nebo andělé, kteří doladí každý domov k dokonalosti.

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro